Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Bize Ulaşın
En kısa sürede dönüş yapılacaktır!
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Bize Ulaşın
En kısa sürede dönüş yapılacaktır!
Hakkımızda

Kalite ve güven anlayışıyla Yılmaz ÇİLOĞLU tarafından 1993 yılında AS-DOĞU TUR. İTH.-İHR. VE TİC. LTD.ŞTİ. adıyla Trabzon’da resmen kuruluşunu gerçekleştirip ticari faaliyetlerimize başladık. Firmamız, edindiği ticari tecrübe ve yatırımlarla birlikte bölgenin önemli ihracatçıları arasında yerini almıştır. Firmamızın başlıca faaliyetleri arasında, üretim ve ihracatıyla yurt ekonomisine ciddi anlamda katma değer sağlayan demir çelik sektörüne 27 yılı aşkın süredir hammadde tedariki gelmektedir. Aynı zamanda ihracat departmanlarımız inşaat malzemeleri (alt yapı - üst yapı ürünleri) , iş makineleri ve yedek parça aksamları ürünleri ihracatlarına devam etmektedir. 27 yılı aşkın süredir dış ticaret sektöründe güvenle ve kararlılıkla varlığını devam ettirmekte olup kaliteyi, güveni ve paylaşımı amaç edinerek profesyonelleşmiştir.

AS-DOĞU ailesi olarak çeyrek asırdır tüm ticari faaliyetlerimizi; dürüstlük, güven, kararlılık, insana ve çevreye değer veren, hızlı çalışma sistemi, müşteri odaklılık ve memnuniyetini, kaliteden ödün vermemeyi, araştırmacı ve yenilikçi çalışma politikalarımız ile bugünlere ulaştık ve aynı kararlılıkla faaliyetlerimize devam edeceğiz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarla büyümeyi sürdürüp, ticari faaliyetlerimiz ile Türk ekonomisine doğrudan ve dolaylı olarak katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Ticari faaliyetlerde bulunduğumuz ülkeler arasında Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Irak, Libya, İsrail, Kırgızistan, Almanya ve İtalya yer almaktadır.